Barion Pixel

FAQ

V čom sa líšia balíky?
  • Jedálniček – Vypracovanie individuálneho bohatého jedálnička s množstvom variánt na každú časť dňa
  • Výživové poradenstvo (balík BASIC) – Je vypracovanie jedálnička spolu aj s úvodnou konzultáciou, nastavením si reálnych cieľov, vysvetlením analýzy doterajšieho stravovania, vysvetlenie základných princípov racionálneho stravovania, kalórií a makroživín, princípu sledovania a počítania kalórií a makroživín, získanie kompletného návodu, ako sa stravovať a ako bonus aj zdarma eBook Manuál k zdravšiemu stravovaniu
  • Výživové poradenstvo (balík PRO) – To isté, čo balík BASIC + 4 týždňový online support (je dôležitý pre udržanie motivácie a lepšieho zvládnutia vytvorenia si návyku) + ďalšie konzultácie
Ako prebieha spolupráca?
  • Po objednaní vybraného balíka cez eshop vám zašlem dotazník, vďaka ktorému sa dozviem viac o vašom stravovaní a životnom štýle. Na základe toho vypracujem jedálniček. Pri službe Poradenstvo odosielam aj formulár na zapísanie doterajšieho stravovania, aby som mohla spraviť analýzu. Nasleduje konzultácia, kde vysvetlím všetky súvislosti medzi stravovaním a vašimi cieľmi a nastavíme si, ako ich dosiahnuť čo najjednoduchšie. Pri balíku PRO som tu pre vás ešte nasledujúce 4 týždne, aby sme mali istotu, že cieľ splníme.
Nejem mäso, mám alergiu na kravské mlieko, nechutia mi špecifické potraviny, je to problém?
  • Nie je, všetky tieto informácie mi spíšete do dotazníka a prispôsobíme tomu ďalšie stravovanie. Nevenujem sa však vegánskym jedálničkom, vieme sa tam však dohodnúť na individuálnej konzultácií.
Ako dlho môžem dodržiavať jedálniček?
  • V jedálničku máte na výber množstvo jedál, často aj tak spadáme do stravovania, kde točíme pár jedál, ktoré si najviac obľúbime. Nie je to diéta, veľa jedál si obľubíš na celý život. Záleží však od vášho cieľa, nedá sa chudnúť večne, odporúčam vždy po pár týždňoch pauzu, prípadné navýšenie kalórií. Všetko si spolu ale prejdeme podrobne.
Nemám peniaze na drahé potraviny, sú v jedálničku napr. špeciálne múky, za ktorými musí človek cestovať do ďalšieho mesta?
  • Nie, jedálniček je zo základných surovín, ktoré máte bežne doma.