Barion Pixel

Jedálniček na mieru

Jedálniček na mieru zahŕňa analýzu doterajšej životosprávy a vypracovanie individuálneho bohatého stravovacieho plánu s množstvom variánt na každú časť dňa,  z ktorých si môžete vyberať podľa toho, na čo máte práve chuť. Jedálniček môžete dodržiavať aj niekoľko týždňov/mesiacov, kým dosiahnete vytúžený cieľ. Keďže je prispôsobený len na vaše preferencie, samozrejme je možnosťou aj vegetariánsky jedálniček.

Všetko závisí od vášho cieľa – je možné zostaviť jedálniček na chudnutie, ale aj na pribratie, prípadne zlepšenie kvality stravovania.

Váš nový stravovací plán je tvorený z bežných surovín, ktoré nájdete v každých potravinách. Recepty obsahujú zoznam ingrediencií, postup prípravy a rozloženie energie. Jedlá sú bežne tvorené z pár ingrediencií a s dôrazom na rýchlu prípravu.

Splňte si svoj sen o zdravšom tele ešte dnes!

Ak máte záujem aj o individuálnu konzultáciu alebo koučing, kde sa naučíte takýto jedálniček si zostaviť aj sami a chceli by ste porozumieť princípom chudnutia/naberania, bude pre Vás zaujímavejšia služba Výživové poradenstvo.

Čo všetko zahŕňa jedálniček:

  • Analýza životosprávy a preferencie potravín
  • Výpočet kalorického príjmu a rozdelenia makroživín (tuky, sacharidy, bielkoviny)
  • Vypracovanie bohatého jedálnička s množstvom variánt na každú časť dňa na základe vašich preferencií (napr.na raňajky vyše 10 variánt, na desiatu vyše 10 variánt, atď…)
  • Vysvetlenie jedálnička a zodpovedanie prípadných otázok

Aký je postup po objednaní:

  • Po obdržaní objednávky a platby vám zašlem dotazník, vďaka ktorému sa dozviem všetky potrebné informácie o vašom životnom štýle, spôsobe stravovania a chuťových preferencií
  • Následne vám zašlem vypracovaný jedálniček aj s inštrukciami, ako sa ním riadiť
  • V prípade záujmu zodpovedanie otázok

Ako taký jedálniček na mieru vyzerá?

Váš nový stravovací plán obsahuje približne 10- 15 receptov na každú časť dňa, z ktorých si môžete vybrať tie, na ktoré máte práve chuť. Je tvorený z bežných surovín, ktoré nájdete v každých potravinách. Recepty obsahujú zoznam ingrediencií, postup prípravy a rozloženie energie. Jedlá sú bežne tvorené z pár ingrediencií a s dôrazom na rýchlu prípravu.

Ak máte záujem aj o individuálnu konzultáciu alebo koučing, kde sa naučíte takýto jedálniček si zostaviť aj sami, bude pre Vás zaujímavejšie Výživové poradenstvo

Cena: 75 Eur