Ahojte,

volám sa Andrea, som akreditovaná výživová poradkyňa a venujem sa pečeniu zdravých a fit koláčikov, ktoré sú nízkokalorické a plné bielkovín. Rada by som sa o svoje top recepty s Vami podelila formou môjho nového receptáru, ktorý je plný inšpirácie na zdravšie pečenie sladkých dobrôt.
Môj príbeh sa začal približne pred pár rokmi, kedy som pri ceste za zdravším stravovaním a následným schudnutím hľadala možnosti, ako maškrtiť, ale pri tom jesť len kvalitné suroviny a vyhýbať sa cukrom a zbytočným kalóriám. Sladkého som sa ale vzdať nechcela. Začala som teda piecť zo základných surovín, ako sú ovsené vločky, tvaroh, vajcia, proteín a z rôzneho ovocia. Vďaka tomu som mala vždy po ruke niečo sladké, veľmi chutné a mohla som aj naďalej zhadzovať prebytočné kilogramy.
Počas toho som si založila účet na Instagrame ako @Fit.and.rea a fotila som si tam moje nové výtvory. Záujem z vašej strany rástol a to ma motivovalo vymýšľať stále niečo nové. Častokrát ste sa na mňa obracali s otázkou, či neplánujem aj nejakú knihu, alebo aspoň E-book, keďže by ste mali radi tieto recepty spísané v peknom receptári.
A vy už viete, že som vaše priania splnila a tak vznikol "Môj receptár". Vždy som túžila po krásnych doskách, kde by som si zakladala svoje zápisky z mojich pokusov, aby som vedela aj na ďalší pokus napiecť taký istý koláč. Verím, že Vás potešia nielen moje recepty na tie najlepšie koláčiky bez výčitiek, ale aj dizajn a praktickosť receptára v možnosti dopisovania vlastných receptov, ktoré sa dajú z dosiek ľahko vybrať. Zbožňujem praktické veci. Preto som sa vám snažila sprehľadniť každý recept, zaradiť ho do kategórií a taktiež som vypočítala nutričné hodnoty na celý koláč, ale aj 1 kúsok - a vy už nemusíte nič počítať.
Už teraz sa teším na vaše chutné koláčiky, budem rada, pokiaľ sa mi na Instagrame pochválite vašimi výsledkami.
Príjemné pečenie! :)

Vaša Fit.and.rea